Шановні жителі та гості Курненської громади!
Дата: 01.01.2023 07:54
Кількість переглядів: 1139
Шановні жителі та гості Курненської громади!
Завершується 2022 рік. Він був найскладніший за всі роки незалежності.
Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає, а у році прийдешньому аби здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.
Зичу вам міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, любові і затишку в оселях, достатку. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, радість та віру у світле майбутнє.
З прийдешнім Новим роком !
Хай буде мир у нашій рідній Україні!
Сільський голова Леонід Корзун