Курненська громада
Житомирська область, Житомирський район

«Найкращий спортивний старостинський округ Курненської ТГ -2023»

Дата: 08.06.2023 15:20
Кількість переглядів: 450

     Фото без опису   7 червня в громаді відбулася спортивна подія «Найкращий спортивний старостинський округ Курненської ТГ -2023» під девізом « Рухайся до Перемоги».

Спортсмени змагалися у таких видах: теніс настільний, шашки, шахи, міні – футбол, гирьовий спорт, дартс.

Команди показали високий рівень підготовки.

Спортсменів привітали сільський голова #ЛеонідКОРЗУН, голова Житомирської обласної оранізації ВФСТ "КОЛОС" АПК України #СташенкоОлександр, голова Курненської місцевої організації "Колос-2019" #ВікторКорнійчук, заступник голови "Спілки ветеранів АТО (ПРЕС)" Висоцький Андрій

Переможцями змагань стали команди:

Стрибізького старостинського округу – І місце,

Старомайданського старостинського округу – ІІ місце,

с. Курне (центральна садиба) – ІІІ місце.

За видами спорту:

Міні – футболу – І місце Старомайданський старостинський округ;

ІІ місце Соколівський старостинський округ;

ІІІ місце Стрибізький старостинський округ.

Теніс настільний серед жінок:

І місце - Стрибізький старостинський округ ( Андрусенко Галина);

ІІ місце – Великолугівський старостинський округ (Спепанчук Світлана);

ІІІ місце - Соколівський старостинський округ (Волікова Наталія).

Серед чоловіків:

І місце Старомайданський старостинський округ (Корзун Володимир);

ІІ місце - Стрибізький старостинський округ (Тимощук Валентин);

ІІІ місце - Великолугівський старостинський округ (Сидорчук Максим);

Загальнокомандне місце:

І місце Стрибізький старостинський округ;

ІІ місце - Великолугівський старостинський округ;

ІІІ місце - Старомайданський старостинський округ.

Шахи серед чоловіків:

І місце - Стрибізький старостинський округ (Мороз Микола);

ІІ місце – Курне (центральна садиба Андрійчук Микола.);

ІІІ місце - Старомайданський старостинський округ (Корнійчук Вадим).

Шашки серед жінок:

І місце – Теньківський старостинський округ ( Мухлінська Зінаїда);

ІІ місце – Тетірський старостинський округ (Загурська Ванда);

ІІІ місце – Великолугівський старостинський округ (Купчинська Крістіна).

Гирьовий спорт:

І місце – Курненський старостинський округ (Іванисько Сергій);

ІІ місце - Старомайданський старостинський округ (Чорний Сергій);

ІІІ місце - Стрибізький старостинський округ (Дзюба Олександр).

Дартс серед чоловіків:

І місце - Стрибізький старостинський округ (Терещук Василь);

ІІ місце - с. Курне (центральна садиба (Бадулін Андрій);

ІІІ місце - Соколівський старостинський округ (Давидюк Валерій).

Дартс серед жінок:

І місце - с. Курне (центральна садиба) ( Мельничук Ольга);

ІІ місце - Стрибізький старостинський округ (Ільчук Тетяна);

ІІІ місце - Старомайданський старостинський округ (Чорна Ніна).

Загальнокомандне місце:

І місце - с. Курне (центральна садиба);

ІІ місце - Стрибізький старостинський округ;

ІІІ місце - Соколівський старостинський округ.

Учасники змагань отримали великий заряд енергії та подарували позитивні

емоції глядячам!

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь