Як стати патронатним вихователем.

Дата: 18.03.2024 15:39

Щаслива родина для кожної дитини🤍
Це одне з найважливіших гасел мого життя, з яким працюю щодня.
І важливість реформи системи догляду за дітьми полягає у створенні найкращих умов для побудови родини. Саме тому перевага буде надаватися сімейним формам виховання та розвитку соціальних послуг у громадах🙌
Однак іншим проявом є поняття патронату. На відміну від сімейних форм — це тимчасове перебування дитини в сім’ї, на час подолання її батьками якоїсь кризи чи влаштування до інших форм виховання.
Послуга патронатних сімей стала ще більш актуальною з початку повномасштабної війни. Деякі з дітей залишились без житла, інші покинули тимчасово окуповані території, або їхні батьки опинились у полоні, в лікарні, зникли безвісти.

Нині по всій Україні — понад 300 патронатних родин. Це така "швидка допомога" для дітей та їхніх сімей, які перебувають в кризі.
Але 300 родин – недостатньо. Адже хлопців і дівчат, які потребують підтримки – у 10, а то й 20 разів більше.
Тому навчаємо і плекаємо кожного кандидата у патронатні вихователі, бережемо як найцінніший скарб і радіємо кожному успіху – від перших занять до першого дитячого «Дякую!»