Підбили проміжні підсумки змагань в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 20.03.2024 13:09

На Житомирщині добігає фінішу ІІ, територіальний, етап змагань в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Під час обласної онлайн-наради за участю керівництва районних військових адміністрацій, яку провів заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, підбивалися проміжні підсумки змагань.

За дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка участь в онлайн-нараді взяв його заступник В’ячеслав Авраменко.

Так, станом на 19 березня у Житомирському районі участь у змаганнях взяли 67% від загальної кількості зареєстрованих команд. Серед них:
у змаганнях з волейболу взяли участь 293 з 369 зареєстрованих команд;
у змаганнях з баскетболу – 204 з 267 зареєстрованих команд;
у змаганнях з футзалу – 133 з 213 зареєстрованих команд;
у змаганнях з черліденгу – 53 з 129 зареєстрованих команд;
у змаганнях зі спортивного орієнтування – 4 з 37 зареєстрованих команд.

Один із критеріїв успішної реалізації наймасштабнішого спортивного проєкту на теренах Житомирського району – ефективна комунікація та взаємодія районної військової адміністрації з організаторами змагань у громадах. Напередодні начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Ярослава Журавель провела з керівниками відділів освіти міських, селищних, сільських рад району онлайн-нараду, де порушувалися питання організації змагань на територіальному рівні  та підготовки до ІІІ, районного, етапу спортивних ігор.

Дякуємо усім, хто долучився до змагального процесу та упевнено прямує до спортивних перемог пліч-о-пліч!