Курненська громада
Житомирська область, Житомирський район

Державна служба України з питань праці проводить онлайн конкурс «Мистецтво, що рятує життя»

Дата: 08.05.2024 11:02
Кількість переглядів: 538

Конкурс організовано в два етапи: обласний та національний. 


Роботи приймаються з 28 квітня по 25 червня 2024 року включно шляхом реєстрації та завантаження на порталі «Мистецтво безпеки праці» за посиланням: https://theartofsafety.dsp.gov.ua:4444/art

Участь у конкурсі можуть брати всі охочі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання. Методичні рекомендації щодо організації і проведення онлайн конкурсу «Мистецтво, що рятує життя» нижче.

Методичні рекомендації

щодо організації і проведення онлайн конкурсу

«Мистецтво, що рятує життя»

 

 1. Участь у конкурсі можуть брати всі бажаючі без обмеження за віком, зайнятістю та місцем проживання.
 2. До участі у конкурсі приймаються будь-які візуальні матеріали та зображення на теми охорони праці, здорового робочого місця, безпечного виконання робіт, зокрема:

a. Постери чи інформаційні плакати, створені вручну або за допомогою програмного забезпечення;

b. Художні фото, колажі чи зображення, створені на основі фото;

c. Малюнки, виконані вручну на будь-якому матеріалі і в будь-якій техніці малювання;

d. Відеоролики (мультиплікаційні, документальні, художні).

 1. Роботи мають відповідати заявленій темі. Роботи на інші теми до участі не допускаються.
 2. Для участі у конкурсі учасники особисто реєструються на порталі «Мистецтво безпеки праці» (далі - портал) та завантажують свої роботи у форматі jpg, jpeg або png. Одночасно із надсиланням робіт учасниками (за бажанням) може надаватися згода на продаж їх творів (в електронному вигляді) через аукціон з подальшим направленням коштів на потреби Збройних Сил України. У разі, якщо учасник є неповнолітнім, до заявки долучається згода одного з батьків. Наявність згоди одного з батьків є обов’язковою. Її відсутність є підставою для відмови у прийнятті роботи до конкурсу. В такому випадку робота повертається авторові обласним журі із відповідним повідомленням.
 3. Конкурс відбувається в два етапи: обласний та національний.
 4. Роботи приймаються до участі у конкурсі з 28 квітня по 25 червня включно шляхом реєстрації та завантаження на порталі.
 5. Роботи, що були завантажені учасниками на порталі, автоматично перенаправляються на електронну пошту журі відповідної області (список електронних пошт додається).
 6. Для оцінки робіт при міжрегіональних управліннях Держпраці створюються обласні журі за участі представників соціальних партнерів, органів місцевої влади та/або місцевого самоврядування тощо. Мінімальна кількість членів журі – 7 осіб в області. Персональний склад журі для кожної області окремо затверджується наказом керівника відповідного міжрегіонального управління. Звертаємо увагу, що до складу журі можуть бути залучені не більше 3 представників міжрегіонального управління для кожної області незалежно від кількості членів журі. Члени журі обирають голову та секретаря журі на першому (установчому) засіданні.
 7. Члени журі за бажанням можуть відзначати роботи, які їм сподобалися, власними відзнаками.
 8. Журі міжрегіонального управління Держпраці оцінює зміст робіт на відповідність заявлений темі та визначає переможців І етапу. Оцінка змісту робіт здійснюється під час засідань журі, що відбуваються не рідше одного разу на два тижні. Роботи, тема яких не відповідає заявленій, до участі у конкурсі не допускаються. Такі роботи авторам не повертаються та не рецензуються.
 9. Оцінювання робіт здійснюється з урахуванням віку учасника. Роботи учасників, що народилися після 1 січня 2013 року, оцінюються в окремій категорії.
 10. Прийняті рішення журі (про недопуск до участі у конкурсі та про визначення переможця) оформлюються протоколами і підписуються всіма членами журі. У разі проведення засідань журі онлайн – про це зазначається у протоколі, який підписується секретарем журі.
 11. Переможці обласного рівня визначаються за кожним з напрямків на заключному засіданні журі, що відбувається після закінчення строку подання робі, шляхом голосування простою більшістю голосів членів журі. Кількість переможців за кожним напрямком та у кожній віковій групі не може перевищувати 5 на область.
 12.  Не пізніше наступного дня після заключного засідання журі роботи – переможці І етапу надсилаються Держпраці для розміщення на порталі для онлайн голосування.
 13.  Про перемогу на І етапі учасники повідомляються обласним журі в день заключного засідання журі шляхом направлення відповідного повідомлення на електронну пошту та розміщення відповідної інформації на веб сайті відповідного міжрегіонального управління Держпраці.

Переможці конкурсу нагороджуються відзнаками Держпраці та відповідного міжрегіонального управління Держпраці. Інформація про переможців конкурсу розміщується на інформаційних ресурсах Держпраці, міжрегіональних управлінь та партнерів.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь