Курненська громада
Житомирська область, Житомирський район

Новини

Дата: від до Скинути

П’ять громад Житомирщини підписали меморандум про партнерство

П’ять громад Житомирщини підписали меморандум про партнерство

23 квітня 2025 року — У селі Курне підписано Меморандум про партнерство між п’ятьма територіальними громадами Житомирської області: Курненською, Березівською, Брониківською, Довбиською та Пулинською. Цей документ закладає основу для тісної співпраці громад у сфері розвитку територій, покращення якості життя мешканців та реалізації спільних проектів.

09:06 24.04.2025

Другий етап змагань "Шкільний м'яч"

Другий етап змагань "Шкільний м'яч"

21 квітня на базі Курненського ліцею відбувся другий етап змагань "Шкільний м'яч". На футбольний поєдинок прибуло 8 команд із закладів освіти Курненської громади. Привітати учасників та побажати успіхів завітав сільський голова Леонід Корзун та начальник відділу освіти та гуманітарних питань Оксана Гарасюта.

11:06 22.04.2025

Оголошення про проведення конкурсу з визначення загальнодержавних проектів, розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання яких надається фінансова підтримка для надання соціальних послуг особам з інвалідністю у 2025 році.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення загальнодержавних проектів, розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання яких надається фінансова підтримка для надання соціальних послуг особам з інвалідністю у 2025 році.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення загальнодержавних проектів, розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання яких надається фінансова підтримка для надання соціальних послуг особам з інвалідністю у 2025 році Пріоритетні завдання (напрями), що містять перелік соціальних послуг, спрямованих на соціалізацію та інтеграцію осіб з інвалідністю: 1. Надання соціальних послуг за місцем проживання особи з інвалідністю. 2. Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та реалізації їх права на працю. 3. Залучення та включення осіб з інвалідністю до місцевої спільноти. Інформація про Конкурс – на вебсайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю https://www.ispf.gov.ua В рубриці «Конкурс проектів - Конкурс проектів для громадських об’єднань» в підрубриці «Конкурс 2025» за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/.../fondom-ogolosheno-konkurs-z... https://www.ispf.gov.ua/.../konk.../ogoloshennya-konkurs2025

10:55 22.04.2025

Жінки Тетірського старостинського округу самовіддано працюють над плетінням маскувальних сіток для наших військових

Жінки Тетірського старостинського округу самовіддано працюють над плетінням маскувальних сіток для наших військових

Щодня, з теплотою в серці та вірою в перемогу, жінки Тетірського старостинського округу самовіддано працюють над плетінням маскувальних сіток для наших військових. Їхні вмілі руки створюють не просто захист — вони вплітають у кожну сітку турботу, любов і вдячність тим, хто боронить нашу країну.

09:19 22.04.2025

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ГОМЕОПАТІЮ

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ГОМЕОПАТІЮ

У сучасному суспільстві досі ведуться суперечки про ефективність застосування гомеопатичних засобів для лікування та профілактики захворювань. Всесвітня організація охорони здоров'я говорить про те, що використання гомеопатії не має доказової бази і застерігає від гомеопатичного лікування інфекційних та будь-яких інших серйозних захворювань, таких як грип, туберкульоз, малярія, ВІЛ та ін. Однак гомеопатичні препарати використовуються і є офіційно зареєстрованими в Україні. Засновником гомеопатії вважається німецький лікар Фрідріх Ганеман. Вона базується на двох основних принципах: 1. «подібне лікує подібне», тобто пацієнтам із певними симптомами може допомогти препарат, який призводить до появи цих самих симптомів у здорових людей; 2. гомеопатичні препарати зберігають біологічну активність після багаторазового розведення. Попри те, що здоровий глузд і клінічні дослідження доводять, що гомеопатія не працює, величезна кількість людей продовжує не лише приймати гомеопатичні засоби, але і стверджувати, що їм вони допомагають. Але так званий ефект гомеопатичної медицини можна пояснити як мінімум двома факторами: ефектом плацебо та брехнею. Ефект плацебо має дуже потужну дію. Якщо спрощено, мозок людини може «переконати» тіло, що фейкове лікування працює. Але ефект плацебо не лікує. Він лише тимчасово переконує тіло, що симптоми зникли або стали помірніші. І головна небезпека в тому, що якщо мова не про ГРВІ, а про серйозні захворювання, то людина може згаяти час. І, відповідно, втратити можливість вилікувати хворобу взагалі або вилікувати її максимально швидко та ефективно. Іноді ж гомеопати просто говорять неправду - гомеопатичні засоби мають зовсім не гомеопатичні дози реальних препаратів, проте неперевірених, що не вказують в інструкції. Оскільки гомеопатія практично не контролюється, доволі важко перевірити, чи відповідає інструкція дійсності. Основа гомеопатичних препаратів – це зазвичай мінерали, речовини рослинного або тваринного походження. Їх розводять багато разів (за чіткою рецептурою, найчастіше водою чи спиртом), щоб концентрація цих речовин була низькою. Жодне належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати справді працюють. Проте, у світі є тисячі людей, які вірять в дієвість гомеопатії та вперто продовжують лікувати хвороби гомеопатичними препаратами чи схожими недоказовими методами.

09:18 22.04.2025

ДПС в кожному регіоні створила «гарячі лінії» для вирішення податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів

ДПС в кожному регіоні створила «гарячі лінії» для вирішення податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів

Для вирішення податкових питань мобілізованих самозайнятих осіб за дорученням Голови ДПС Руслана Кравченка організовано роботу «гарячих ліній». Вони працюють у кожному територіальному органі ДПС та надають консультації мобілізованим ФОПам, особам, що провадять незалежну професійну діяльність, ветеранам, членам їхніх родин щодо питань оподаткування. З переліком «гарячих ліній» можна ознайомитися на вебпорталі ДПС за  посиланням . Також отримати інформаційно-довідкові послуги можна в Контакт-центрі ДПС за тел.:  0-800-501-007.   Нагадаємо, що створення «гарячих ліній» є складовою комплексу заходів для врегулювання податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів. ДПС також має пропозиції щодо змін у законодавстві, в регіонах створені робочі групи, які надаватимуть консультації. Регіони отримали переліки ФОП, яким нараховуються податки, але ймовірно вони не можуть виконувати свої податкові обов’язки. По кожному такому кейсу працюють окремо. Проводиться інвентаризація листів ФОПів щодо списання нарахованих податкових зобов’язань з дати їх мобілізації.

11:59 16.04.2025

Учениця Стрибізького ліцею, за зайняла І місце у номінації "Естрадний спів" у XVIII обласному фестивалі-конкурсі учнівської молоді "Великодні дзвони 2025"

Учениця Стрибізького ліцею, за зайняла І місце у номінації "Естрадний спів" у XVIII обласному фестивалі-конкурсі учнівської молоді "Великодні дзвони 2025"

Вітаємо Римареву Катерину, ученицю Стрибізького ліцею, за зайняте І місце у номінації "Естрадний спів" у XVIII обласному фестивалі-конкурсі учнівської молоді "Великодні дзвони 2025"

09:37 16.04.2025

Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство

Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство

15 квітня, з метою підвищення рівня публічної безпеки і порядку, охорони прав і свободи людини та громадянина, зміцнення партнерських відносин, було підписано Меморандум про співпрацю між Управління поліції охорони в Житомирській області та Курненською територіальною громадою.

09:33 16.04.2025

Чому важливо щепитися від вірусних інфекцій

Чому важливо щепитися від вірусних інфекцій

Інфекційні захворювання, що викликаються вірусами, до теперішнього часу є найбільш поширеними захворюваннями в усьому світі. Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, дифтерія, кашлюк, правець, краснуха, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, коронавірус, тощо. Ці та багато інших вірусних захворювань здатні передаватись від хворої до здорової людини через повітря, тобто так званим повітряно-краплинним шляхом. У більшості випадків такими захворюваннями людина заражується при тісному контакті з вже хворою людиною чи носієм без ознак захворювання. Віруси під час розмови, кашлю, чхання потрапляють у повітря з крапельками слини або слизу, а здорова людина заражається, коли їх вдихає. Крім того вірусні частини можуть потрапити із забруднених поверхонь на руки людини, якими вона мимоволі, непомітно для себе, може потерти очі чи носа і таким чином заразитися. То як знизити ризик зараження вірусними інфекціями, що передаються повітряно-краплинним шляхом? Найдієвішим способом профілактики інфекційних захворювань є вакцинація! Чому важливо щепитися від вірусних інфекцій? Надаємо 5 відповідей: 1 Це специфічний та високоефективний колективний захист від багатьох вірусних інфекційних хвороб Імунізація виконує два завдання: «захист людини» та «захист суспільства». Якщо рівень охоплення населення вакцинацією становить 95–98%, хвороба не буде поширюватися. Охоплення вакцинацією формує так званий колективний імунітет, який запобігає епідемії. Також колективний імунітет захищає тих громадян, які мають протипоказання для вакцинації 2 Захист новороджених дітей від вірусних інфекцій в перші роки свого життя Протягом трьох-шести місяців після народження немовля має материнські антитіла, які захищають його від інфекційних захворювань. Коли материнський захист зникає, діткам вводять вакцинні препарати (антигени) для вироблення власної захисної реакції 3 Посилення дії імунної системи організма Коли вакцина потрапляє в організм, імунна система уважно вивчає її, запам’ятовує і починає виробляти спеціальні речовини для її знищення. Ці речовини діють вибірково, у людини виробляється специфічний імунітет.

09:32 16.04.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь